تخت تاشو دیواری

وسوسه فضای بیشتر در دکوراسیون اتاق خواب باتخت تاشو دیواری؟!

متخصصان به شما پاسخ می دهند: به جرات می توان گفت داشتن فضای بیشتر در خانه آرزوی هر فردی است. چه خانه بسیار کوچک و نقلی داشته باشید و چه ابعاد خانه برایتان مناسب باشد، دیدن فضای بیشتر برای شما خوشحال کننده خواهد بود. در دکوراسیون اتاق خواب کوچک دغدغه جای گرفتن سرویس خواب قبل از هر چیزی ذهن را به خود درگیر می کند، به همین علت است که به فکر تخت خواب تاشو می روید تا خیالتان راحت شود که می توانید همه آنچه برای خواب راحت و استراحت نیاز دارید را داشته باشید. اگر در فضای اتاق خوابتان، سرویس خواب به راحتی جای گرفته است، فکر نمی کنید که داشتن فضای بیشتر کمی وسوسه کننده به نظر می رسد؟ ما در این مطلب با تخصص چیدمان آنلاین، سوالاتی را پاسخ می دهیم که از سفارش تا ساخت تخت خواب تاشو باید بدانید:

آیا برای استفاده از تخت تاشوی دیواری باید حداقل فضای استانداردی در دکوراسیون اتاق خواب وجود داشته باشد؟ کمترین فضای مورد نیاز چقدر است؟

بدلیل نوع طراحی و تنوع ابعادی محصولات ، تولید سفارشی ، منطبق با فضای موجود و نیاز مشتریان محترم امکان پذیر بوده و هیچگونه محدودیتی موجود ندارد.

تخت تاشوی دیواری چگونه نصب می شود؟

پس از انتقال قطعات پیش ساخته به محل نصب، تکنسین های مجرب قطعات را به راحتی در محل مونتاژ و نصب می نمایند. شایان ذکر است تمامی قطعات کاملا آماده نصب بوده و در کمترین زمان (حداکثر چند ساعت) اتاق خوابی نسبتا بزرگ تکمیل و تحویل خواهد شد.

در کنار تامین فضای مورد نیاز برای تخت خواب، چه موارد دیگری را می توان از طریق این وسیله به اتاق خواب آورد؟

با توجه به اشغال کمترین سطح در دکوراسیون اتاق خواب و استفاده حداکثر ارتفاع (تا زیر سقف) که هر دو گزینه باعث بزرگتر و زیباتر جلوه کردن محیط خواهد شد. بدیهی است اجرای کمدهای دیواری پیش ساخته به سبک اروپایی و تنوع زیادی از ویترین، کتابخانه، میز مطالعه و غیره بنا به نیاز مشتریان محترم امکان پذیر است.

نصب و اجرای تخت تاشوی دیواری بر روی چه نوع دیواری امکان پذیر است؟

انواع دیوارهای آجری، سفالی، بتنی، دیوارهای تیغه گچی، با استفاده از یراق آلات مخصوص و رعایت اصول ایمنی مربوط به هر یک از دیوارهای مذکور قابل اجرا خواهد بود. حتی دیواری های پیش ساخته کاذب نیز که به خودی خود فاقد هر گونه قابلیت تحمل بار هستند نیز با روشهای منحصر به فرد و کارشناسان چیدمان آنلاین، به صورت کاملا ایمن قابل استفاده و اجرا هستند.

آیا تخت تاشوی دیواری برای تخت خواب دونفره نیز انجام می شود؟

بله، تختخواب تاشو دیواری در انواع یکنفره، دو نفره و دو طبقه در دو تیپ عمودی و یا افقی بازشو با سایزبندی استاندارد عرض ۹۰، ۱۲۰، ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰ سانتیمتر و حتی ابعاد سفارشی غیر استاندارد نیز قابل تولید هستند.

جنس این نوع تخت چیست؟ تنوع رنگی آن در چه محدوده ای قرار می گیرد؟

محصولات چیدمان آنلاین تماما از جنسMDF  با طیف گسترده ای از رنگ بندی و در مورد نمای محصولات نیز سه تیپMDF، هایگلاس یا ممبران که هر کدام تنوع زیادی از رنگ ها را شامل می شوند، قابل تولید هستند.

هزینه سف

ارش و نصب تخت تاشوی دیواری بر چه اساسی تعیین می شود؟ میانگین هزینه برای یک اتاق خواب چقدر است؟

هر یک از محصولات پس از محاسبات مربوط به حسابداری صنعتی و مالی، قیمت گذاری و از طریق وب سایت رسمی،  در دسترس مشتریان محترم قرار می گیرد. ضمنا میانگین قیمت محصولات بنا به نوع سفارش، رنگ، ابعاد و دیگر پارامترهای مربوطه بین ۴۵۰ الی ۵۳۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع تعیین گردیده است.

تماس با ما