طراحی کابینت

طراحی کابینت و اجرا در الهیه

اهمیت کابینت و رنگ بندی آن در آشپزخانه

کابینت هایی که در اروپا طراحی می شوند تقریبا همان هایی هستند که در کشور خودمان نیز می توانید در خیلی از آشپزخانه های ایرانیمشاهده کنید با این تفاوت که با اعمال تغییراتی روی آنها با توجه به اصول استاندارد ارگونومیک سعی شده تا به مدل های ایرانی بیشتر شبیه گردند. نکته ای که در خصوص این کابینت ها می تواند بسیار جالب توجه باشد، مسئله استفاده از ترکیب رنگ های جذاب در آنهاست که موجب می شود حتی یک کابینت پس از چند سال نیز همچنان از مد نیفتاده و قدیمی نشوند!

گفتنی است اگر سبک آشپزخانه شما یک سبک طراحی سنتی باشد، می توان با حفظ اصولی پایه ای از طراحی مدرن نیز در آن استفاده نمود. بطور کلی حتی می توان بیان نمود که سبک معماری فضاها ارتباط چندانی با نحوه دکوراسیون آشپزخانه ندارد! بد نیست این نکته را هم بدانید که بهترین حالت جهت مدرنیته شدن طراحی دکوراسیون آشپزخانه موضوع نمای کابینت هاست که لزوما نباید دارای چهارچوب و فریم مشخصی باشند. با توجه به اینکه یکی از مهمترین اصول سبک مدرن طراحی یکپارچگی است لازم است به این مرزبندی ها توجه ویژه ای شود تا علاوه بر حفظ ظاهر خود، نمایانگر سبک مدرن دکوراسیون نیز باشد.

رنگ بندی کابینت ها در آشپزخانه

همچنین گفتنی است موضوع حائز اهمیت دیگر در خصوص کابینت های آشپرخانه رنگ بندی های استفاده شده در آنهاست. هر شخصی می تواند بنا به سلیقه و علایقی که دارد، از رنگ بندی های مورد علاقه خود در آشپزخانه استفاده کند اما باید به گونه ای از این ترکیب بندی رنگ ها استفاده شود که بر اساس سبک دکوراسیون آشپزخانه شما نیز باشد و با آن هم منطبق شود!

رنگ بندی کابینت ها در آشپزخانه

بهتر است برای موارد پر هزینه تر مثل لوازم آشپزخانه، سقف و… از رنگ بندی های خنثی استفاده شود چراکه رنگ های خنثی با تمامی رنگ ها هم آواست. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را کمی با اهمیت کابینت و رنگ بندی آن در آشپزخانه آشنا کرده باشیم.

طراحی کابین

نمونه کار های اجرای کابینت:
طراحی و اجرای کابینت در الهیه

طراحی و اجرای کابینت در مهر شهر کرج

طراحی و اجرای کابینت در گیشا

 طراحی کابینت در واحد 85 متری در امیر اباد

تماس با ما